Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_240_16777215_00_images_wypadek_2.jpgWczoraj po godz. 18:00 na ul. Ks. Sobotki doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. 12-letni chłopiec został przewieziony do Szpitala, kierujący autem był trzeźwy. 

 

 
 

Wczoraj po godz. 18:00 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Ks.Sobotki. Policjanci będący na miejscu wstępnie ustalili, że 12-letni ostrowianin poza przejściem dla pieszych nagle wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające Audi kierowane przez 24-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Kierujący autem był trzeźwy, 12-latek został przewieziony do Szpitala. Dalsze czynności w sprawie wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

 

Apelujemy do rodziców aby rozmawiali z dziećmi na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypominajmy dzieciom aby dla własnego bezpieczeństwa korzystały z przejść dla pieszych.

 


Od dziś do 12 listopada ostrowscy policjanci będą prowadzić działania o nazwie "Listopadowy weekend". W związku z przewidywanym nasileniem ruchu na na głównych drogach pojawi się więcej funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 
 

Podczas działań policjanci będą zwracać uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących które powodują poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze podczas kontroli drogowej sprawdzą stan trzeźwości kierujących, stan techniczny auta oraz sposób przewożenia pasażerów. Policjanci zwrócą również uwagę na przestrzeganie przez kierujących dozwolonej prędkości.

Ostrowscy policjanci będą również reagowali na wykroczenia popełniane przez rowerzystów i pieszych. Przypominamy o obowiązkowym oświetleniu przednim i tylnim w rowerze oraz używaniu elementów odblaskowych przez pieszych po zmroku poza obszarem zabudowanym.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!