Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_241_16777215_00_images_policja.jpgZ uwagi na zmienne warunki atmosferyczne apelujemy do kierujących i pieszych o ostrożność na drodze. 

 

 
 

Pojutrze 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych. Już od kilku dni w pobliżu cmentarzy można zauważyć zwiększony ruch na ulicach. Niestety warunki atmosferyczne nie sprzyjają kierującym i pieszym. Zmienna pogoda z nagłymi i obfitymi opadami deszczu nie ułatwia jazdy. W związku z tym apelujemy do kierujących o zmniejszenie prędkości i zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w pobliżu cmentarzy gdzie występuje większy ruch pieszych. Z uwagi na ochłodzenie i zapowiadane opady deszczu ze śniegiem apelujemy do kierujących o rozważenie zmiany opon na zimowe. Pieszym przypominamy aby w trosce własne bezpieczeństwo korzystali w pobliżu cmentarzy z przejść dla pieszych. Ponadto w porze wieczorowej na nieoświetlonej jezdni poza obszarem zabudowanym powinni używać elementów odblaskowych.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!