Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_176_16777215_00_images_zdjecia_2017_znicz_Znicz.jpgW piątek ostrowscy policjanci rozpoczęli akcję "ZNICZ 2017" była to doskonała okazja do propagowania bezpieczeństwa wśród pieszych. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Pan asp.szt. Marek Brzostek wspólnie ze Starostą Panem Zbigniewem Kamińskim oraz Komendantem Straży Pożarnej Panem bryg. Januszem Iwanowskim rozdawali kamizelki odblaskowe mieszkańcom Jasienicy i Jelonek. 

Od dziś do 2 listopada ostrowscy policjanci pzeprowadzą akcję "ZNICZ 2017" w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. Jest to trudny czas szczególnie dla kierowców którzy w tym czasie pokonają kilkadziesiąt kilometrów aby odwiedzić groby najbliższych. W tych dniach na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych będzie większy ruch.  W  pobliżu cmentarzy pojawiać się będą tłumy pieszych. Dbajmy w tym czasie o swoje bezpieczeństwo.

Z uwagi na zbliżajacy się dzień Wszystkich Świętych ostrowska Policja wspólnie ze Starostwem Powiatowym i Strażą Pożarną prowadziła dziś akcję w Jasienicy i Jelonkach podczas której wręczano kamizelki odblaskowe pieszym i rowerzystom. Apelowano aby w trosce o własne życie i zdrowie używać elementów odblaskowych. Kamizelki odblaskowe zakupiło Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!