Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_532_16777215_00_images_zdjecia_2017_widoczny_po_zmroku_Bguty_Pianki_1.jpgOd poniedziałku ostrowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w trosce o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów wręczają kamizelki odblaskowe. Elementy odblaskowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. 

Od 9 października ostrowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego odwiedzają mieszkańców poszczególnych gmin aby wręczyć kamizelki odblaskowe. Funkcjonariusze oraz przedstawiciele starostwa przekazują kamizelki zarówno pieszym jak i rowerzystom apelując aby używać ich w trosce o własne życie i zdrowie. Przypominamy, że piesi poruszający się poza obszarem zabudowanym po zmierzchu mają obowiązek używania elementów odblaskowych. Brak elementu odblaskowego może skończyć się przykrymi konsekwencjami finansowymi. Dodatkowo apelowano do rowerzystów aby oprócz obowiazkowego oświetlenia jednośladu używali kamizelek które wyraźniej "zaznaczą" ich obecność na jezdni. Dotychczas wręczyliśmy kamizelki mieszkańcom 4 gmin. W poniedziałek byliśmy w Bogutach Piankach, wtorek w Nurze, w środę w Szulborzu Wielkim a dziś w Broku. Jutro będziemy rozdawać kamizelki w Małkini Górnej zapraszamy.

Akcję rozdawania kamizelek odblaskowych prowadzimy w ramach Widoczny na drodze- bezpieczny po zmroku oraz programu  Razem Bezpieczniej - Powiat Ostrowski. Odblaski zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. A akcji udział wzięli ze Starostwa Powiatowego Pan Marek Józef Jastrzębski, Pani Milena Waracka oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Pan asp.szt. Marek Brzostek oraz dzielnicowy gmin Nur, Boguty Pianki i Szulborze Wielkie mł.asp. Grzegorz Radomski.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd