Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_241_16777215_00_images_policja.jpg2 października ostrowscy policjanci przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą "Trzeźwość w przewozie osób". 

 

 
 

Nietrzeźwość kierujący pojazdami stwarzają poważne zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

W związku z tym w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego przeprowadzono powyższe działania.

Podczas działań 12 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego w 8 miejscach skontrolowało 358 kierujących pojazdami w tym 10 kierowców busów i autobusów na stan trzeźwości.

Podczas działań policjanci nie stwierdzili u żadnego z kierujących aby znajdowali się w stanie nietrzeźwości lub po użyciu alkoholu.

Apelujemy do kierujących aby absolutnie nie wsiadali do auta po wypiciu alkoholu. Jeśli planujemy udział w spotkaniu podczas którego będziemy pić alkohol dla własnego bezpieczeństwa i innych uczestników ruchu drogowego załatwmy kierowcę który odwiezie nas do domu. Natomiast jeśli zauważymy osobę która po wypiciu alkohol wsiada do auta za kierownicę i chce odjechać starajmy się ją powstrzymać. Jeśli nie uda się nam to zadzwońmy na Policję pod nr 112 lub 997.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!