Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_161_16777215_00_images_zdjecia_2017_rynek_Rynek11.jpgWczoraj ostrowscy policjanci wspólnie ze Strażą Miejską prowadzili działania profilaktyczne na targowisku miejskim. Kupujących oraz sprzedających ostrzegano przed kieszonkowcami oraz informowano jak zabezpieczyć mieszkanie/dom przed kradzieżą. Akcja odbyła się w ramach "Kręci mnie bezpieczeństwo" nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak. 

 

  •  

 

Co tydzień w poniedziałek ostrowskie targowisko miejskie przyciąga tłumy kupujących i sprzedających. Zabiegani podczas zakupów ułatwiamy zadanie kieszonkowcom, którzy bez skrupułów wykorzystują nasze roztargnienie i pośpiech. To wtedy możemy najłatwiej paść ofiarą kieszonkowca.

W związku z tym ostrowscy policjanci powtarzają akcje profilaktyczne na targowisku miejskim. Wczoraj policjanci wspólnie ze strażnikami miejskimi wręczali ulotki przestrzegając przed kieszonkowcami. To właśnie na targowisku miejskim łupem złodziei padają głównie portfele z pieniędzmi oraz dokumentami. Kradzież dokumentu tożsamości może nieść w przyszłości za sobą poważne konsekwencje finansowe gdy dane osobowe zostaną wykorzystane przez złodziei. Funkcjonariusze przypominali paniom o pilnowaniu torebek i portfeli. Prosili aby trzymać torby w zasięgu wzroku, blisko ciała. Panom przypominali aby nie nosić portfeli w tylniej kieszeni spodni. Tłok ułatwi kieszonkowcowi kradzież portfela.

Policjanci przygotowali również informację na temat form zabezpieczenia mieszkania/domu przed włamaniem. Akcje profilaktyczne na targowisku miejskim będą kontynuowane.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!