Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_bezpieczny_senior_Parafia_3.jpg12 lipca zorganizowano spotkanie w ramach wspólnej inicjatywy Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii wraz z Ks. Prałatem dr Janem Okułą - Proboszczem parafii p.w WNMP w Ostrowi Mazowieckiej. 

Spotkanie z osobami starszymi pt. „Bezpieczny senior w Parafii” przeprowadzono w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo.

W trakcie spotkania omówiono metody i działania oszustów metodami m.in.: na policjanta, wnuczka, pracownika elektrowni, hydraulika, pracownika opieki społecznej oraz weterynarii. Ponadto przestrzegano osoby starsze aby nie podpisywały umów np. na dostawę energii elektrycznej oraz usług teleinformatycznych itp. w pośpiechu i bez konsultacji z członkami rodziny.

Podczas spotkania wykorzystano prezentację multimedialną pt. „Oszustwo na Policjanta - analiza przypadków z terenu miasta Ostrów Mazowiecka”, ponadto wykorzystano filmy edukacyjne pn. „Nie daj się złowić na wnuczka”, „Policja ostrzega nie daj się oszukać metodą na Policjanta”, „Policja ostrzega nie daj się oszukać metodą na wnuczka”, oraz inne materiały dostępne w internecie.

Podczas spotkania seniorzy czynnie uczestniczyli zadając wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa osób starszych.

Na koniec zaapelowano wspólnie z księdzem dziekanem do seniorów o przekazanie nabytych informacji podczas spotkania osobom najbliższym oraz znajomym kolegom i koleżankom.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!