Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

mks_malkinia.jpgW minioną sobotę MKS rozegrał ostatni mecz na własnym boisku w tym sezonie. Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego pokonali czwartą drużynę Ligi - Wilgę Miastków 1:0 ! Bramkę na wagę niezwykle ważnego zwycięstwa strzelił w 25 minucie wspomniany już trener Małkińskiej drużyny - Karol Dmochowski. Tym o to rezultatem zrobiliśmy fajny prezent naszym kibicom w ostatnim meczu na naszym boisku, zdobywając 3 punkty, które pozwoliły nam w dalszym ciągu walczyć o pozostanie w lidze na następne rozgrywki.

 

  

 

Było, to dość ciężkie spotkanie, jednak z przebiegu całego meczu to nasz zespół był lepszy. Niech świadczą o tym niewykorzystane sytuacje, które sobie stworzyliśmy, szczególnie w drugiej połowie Czarka Maliszewskiego, czy Bartka Wróblewskiego. Mimo, że drużyna z Miastkowa w zasadzie nie grała już o nic, postawiła twarde warunki, nie odpuszczając naszej drużynie przez całe spotkanie. Jednak ponownie dzięki determinacji, zaangażowaniu, oraz fajnej, składnej, zespołowej grze zdobywamy kolejne jakże ważne 3 punkty. Liga praktycznie dobiegła już końca, jednak dla nas nadszedł czas na ten najważniejszy mecz. Zapewne wszyscy zawodnicy przeanalizowali już tabelę, oraz układ meczów - wszystko zależy od nas. Runda wiosenną (jakże udaną dla naszej drużyny) walczyliśmy o to, by sprostać wyzwaniu nakreślonemu przez cały zespół. Włożyliśmy w cały sezon kawał serducha, dlatego tym bardziej w sobotę jedźmy do Mińska Mazowieckiego z podniesioną głową, i pełnym przekonaniem w to, że zdobędziemy 3 punkty - bo właśnie zwycięstwo w ostatniej kolejce sprawi, że pozostaniemy w LO na kolejny sezon.

Skład: Klamer - Równy, Góral, Suszczyński, Barszcz - C. Maliszewski (82' Dębkowski), Imiński, Najgrodzki, Wróblewski (85' Dawidczyk), Dmochowski - Zawistowski (89' Szram)

Bramka: 25' Dmochowski

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!