Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_300_225_16777215_00_images_zdjecia_2017_staszic-zaprasza_MSI_1.JPGDla uczniów III klas gimnazjów, którzy już wkrótce będą wybierać dalszą ścieżkę edukacyjną Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej przygotował interesującą ofertę.
Aby przybliżyć absolwentom gimnazjów nie tylko kierunki i program nauczania, ale także możliwości uzyskiwania dodatkowych umiejętności i atmosferę szkoły Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie „Staszica” przygotowali kilka zróżnicowanych prezentacji.


Na stronie szkoły www.zsmalkinia.pl  dostępne są podstawowe informacje o kierunkach kształcenia i regulaminie naboru.

  


Więcej szczegółów zawierają prezentacje, które nauczyciele „Staszica” pokazywali w gimnazjach na terenie powiatu. W czasie dziesięciu spotkań spotkań z uczniami klas III p.p. Izabela Pawłowska, Adam Poliński, Adam Przesmycki i Mariola Pych odpowiadali na pytania dotyczące stypendiów, praktyk i perspektyw zawodowych absolwentów „Staszica”.
Najbogatszy program prezentacji szkoły jest przewidziany na dzień otwarty.


7 kwietnia 2017 r. będzie można zajrzeć do klas i pracowni, porozmawiać z nauczycielami i uczniami, zapoznać się z ich sukcesami w różnych dziedzinach, podziwiać pokaz umiejętności zawodowych uczniów Technikum Samochodowego i Technikum Gastronomicznego.


Tego dnia po raz pierwszy zostanie zaprezentowana makieta szkoły - wspólne dzieło uczniów Technikum Samochodowego, Technikum Kolejowego i Technikum Gastronomicznego.


Wszystkie osoby poszukujące kierunku dalszego kształcenia i rozważające wybór zawodu Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie „Staszica” zapraszają na dzień otwarty
7 kwietnia 2017 r. godz.11.00.
 MSI_1.JPG MSI_10.JPG MSI_11.JPG

MSI_12.JPG MSI_13.JPG MSI_14.JPG

MSI_15.JPG MSI_16.JPG MSI_17.JPG

MSI_18.JPG MSI_19.JPG MSI_20.JPG

MSI_21.JPG MSi_22.JPG MSi_23.JPG

DMC Firewall is a Joomla Security extension!