Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_nakretki_orlo_DSC02017.JPGCzerwiec to miesiąc, w którym w  Szkole Podstawowej w Orle podsumowano charytatywną akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ta szczególna akcja angażuje nie tylko uczniów, ale również ich rodziców, a niejednokrotnie i dziadków. W tym roku w zbiórkę włączyło się 12 uczniów z klas I-VI. 

Naszym wspólnym wysiłkiem wsparliśmy podopiecznych stowarzyszenia Dom Rodzina Człowiek, z którym współpracujemy już od kilku lat oraz Kubusia z miejscowości Żachy-Pawły. Organizator szkolnej akcji "Nakrętka" - Pani Kinga Brzostek, zorganizowała również konkurs, w którym nagrodzono osoby, które zebrały największą liczbę nakrętek. Nagrody w konkursie ufundowała Pani Dyrektor. W klasach I-III niepokonani okazali się Michał Piotrowicz (I miejsce), Kamil Kalupa (II miejsce), Maja i Piotr Agłuszewicz, Aleksandra Porębska, Filip Kalisz (III miejsce),  w klasach IV-VI - Dominika Rutkowska (I miejsce), Kamil Koronka (II miejsce), Damian Mikołajczyk (III miejsce).W zbiórce wzięli również udział Aneta Gaś, Patryk Fydrych i Mateusz Knajp. Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy za aktywny udział i chęć niesienia pomocy innym.

 

Our website is protected by DMC Firewall!