Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_marsz_ekologiczny_DSC00147.JPGW dniu 24.04.2017 r. społeczność przedszkola wraz z uczniami klas I- III ZSG nr 2 brały udział w XVI Marszu Ekologicznym, który tradycyjnie rozpoczął się przed budynkiem Urzędu Gminy, gdzie przedstawiciele najmłodszej grupy przedszkolnej podarowali Pani Wójt Gminy Bożenie Kordek ekologiczny upominek. Nasz barwny korowód z hasłami ekologicznymi na transparentach i kolorowymi kwiatami zwracał uwagę przechodniów i mieszkańców, a tym samym promował postawy ekologiczne, przypominające o dbaniu i szanowaniu najbliższego otoczenia. 

Przedszkolaki odwiedziły Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkół im Stanisława Staszica, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych, a także Bibliotekę Publiczną. We wszystkich odwiedzonych instytucjach dzieci pozostawiły ekologiczny upominek. Na koniec dzieci podziękowały Policjantom z Komisariatu Policji w Małkini Górnej za dbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników podczas marszu.

 

Our website is protected by DMC Firewall!