Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_kiermasz_ciast_b0015.jpg"Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.’’

Anthony Robbins

 

28.02.2017 roku w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, z którego kwota została przekazana na rehabilitację dla ucznia klasy II b Jakuba Socika. Dzięki niezbędnym ćwiczeniom, można spowolnić chorobę z którą walczy on każdego dnia.

Uczniowie i nauczyciele, jak zwykle wykazali się otwartymi sercami i hojnymi portfelami. 

Ogromne podziękowania należą się za chęć pomocy w realizacji tego przedsięwzięcia rodzicom, którzy przygotowali te przepyszne wypieki. Inicjatywa ta spotkała się również z aprobatą dyrekcji, która na pewno jest bardzo dumna, że w dzisiejszych czasach młody człowiek widzi i stara się zapobiegać krzywdzie, jaka go otacza.

Koledzy z klasy Kuby włączyli się szczególnie, poświęcili swoje przerwy, aby w tym czasie sprzedawać słodkości, na które wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy. Dodatkowym faktem, który sprzyjał handlowi jest to, że już niebawem środa popielcowa. Była to doskonała okazja, aby słodkim akcentem zakończyć karnawał. Zebraliśmy 1133,66 złotych,

Mam nadzieję, że przyszłe tego typu inicjatywy, będą przyjmowane z równie wielkim entuzjazmem .

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć walkę Jakuba o lepsze jutro w inny sposób, to można przekazać 1% swojego podatku na jego leczenie i rehabilitację. Nic nie tracąc, można dać wiele. Wystarczy przy rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać :

3547 Jakub Socik

KRS: 0000037904

To niewielki gest, a może wywołać na twarzy Kubusia uśmiech.

 

Agnieszka Adamska II b

 

b0015.jpg b0016.jpg b0017.jpg

b0018.jpg

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd