Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_444_16777215_00_images_zdjecia_2017_spotkania_policja_Malkinia_444.jpgMałkińscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo dzieci prowadzą spotkania w szkołach. Podczas spotkań omawiają m.in. zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkania odbyły się w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". 

 

 
 

Rozpoczął się rok szkolny. Pierwsze dni września są szczególnie trudne dla uczniów klas pierwszych którzy dopiero rozpoczynają swoją edukację. Dzielnicowi z małkińskiego komisariatu wykorzystują ten czas na spotkania z pierwszoklasistami. Podczas spotkań dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po jezdni w tym posiadaniu odblasków gdy zapada zmierzch. Ponadto funkcjonariusze rozmawiają o ostrożności w kontaktach z obcymi osobami. Policjanci przypominają również w jaki sposób obronić się przed atakiem agresywnego psa. Spotkania odbyły się 14 września z uczniami klas I w SP nr 2 przy ul. Leśnej w Małkini Górnej.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!