Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_241_16777215_00_images_policja.jpgZa nami pierwszy weekend sierpnia. Ostrowscy Policjanci zatrzymali mężczyznę uchylającego się przed wyrokiem Sądu, 3 nietrzeźwych kierujących w tym rowerzystę oraz jednego kierującego po użyciu alkoholu. Funkcjonariusze odnotowali 6 kolizji drogowych. 

 

 
 

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze na drogach powiatu ostrowskiego zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących w tym rowerzystę oraz jednego kierującego po spożyciu alkoholu. Ponadto policjanci odnotowali 6 kolizji. Osoby uczestniczące nie odniosły poważniejszych obrażeń.

W sobotę po południu w Sulęcinie Szlacheckim policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Hondą. 20-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został przebadany na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2020r.

Również w sobotę około godz. 18:00 w Broku małkińscy policjanci zatrzymali kierującego Audi. 20-letni ostrowianin miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy.

W niedzielę przed godz. 3:00 w Nurze policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW. 24-latek kierował w stanie po użyciu alkoholu miał 0,22 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

W niedzielę rano w Chmielewie małkińscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna uchylał się od wyroku kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna został zatrzymany policyjnym w areszcie skąd zostanie przewieziony do Zakładu Karnego.

W niedzielę około południa w Małkini Górnej policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. 41-letni małkinianin miał ponad 2, 6 promila alkoholu w organizmie.

Our website is protected by DMC Firewall!