Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_203_16777215_00_images_zdjecia_2017_Przyborowie11.jpgW niedzielę po godz. 1:00 w Przyborowiu na wyrobisku pożwirowym doszło do tragicznego zdarzenia w wyniku którego zmarli dwaj młodzi mężczyźni. 

 

 
 

Tragicznie rozpoczęły się wakacje w powiecie ostrowskim. W niedzielę po godz. 1:00 w Przyborowiu na wyrobisku pożwirowym doszło do tragicznego zdarzenia. Policjanci pracując pod nadzorem Prokuratora wstępnie ustalili, że trzech mieszkańców powiatu ostrowskiego w wieku 25 lat z nieustalonych przyczyn wjechało samochodem terenowym marki Daihatsu do wody. Niestety na miejscu zmarł jeden z mężczyzn. Drugi mężczyzna z przywróconą funckja życiową został przewieziony do Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej w stanie ciężkim. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej po kilku godzinach zmarł. Trzeci z mężczyzn został zatrzymany w policyjnym areszcie, badanie wykazało ponad 0,9 promila alkoholu w organizmie. Sekcja zwłok pozostałych mężczyzn wykaże czy znajdowali się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Dalsze czynności ostrowskich policjantów wyjaśnią okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Apelujemy do mieszkańców powiatu ostrowskiego o rozsądek i przypominamy, że w wyrobisku pożwirowym w Przyborowiu jest Czarny Punkt Wodny informujący o zakazie kąpieli.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd