Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_165_16777215_00_images_zdjecia_2017_przyjazny_urzad_0922_02.jpgW dniu 19 września 2017 roku w Pałacu Akademii Nauk w Jabłonnie k. Warszawy  odbyła się uroczysta gala,  na której wręczane były statuetki w ramach znaku jakości" Przyjazny Urząd". 

Tego dnia wśród wyróżnionych znalazł się również Urząd Gminy w Małkini Górnej. Statuetkę odebrała Pani Bożena Kordek Wójt Gminy, która przybyła na uroczystość w towarzystwie Skarbnika Pani Krystyny Wetoszki. Niewątpliwie jest to ogromne wyróżnienie, zaszczyt oraz powód do dumy.  Tym bardziej cieszy fakt, że działania w kierunku utrzymania wysokiej jakości obsługi, zostały zauważone i docenione, nie tylko przez odwiedzających urząd interesantów, ale również organizacje zewnętrzne. Wyróżnienie to jest przede wszystkim motywacją dla wszystkich pracowników oraz osób związanych z codziennym funkcjonowaniem Urzędu Gminy, do dalszej jeszcze bardziej efektywnej pracy. 

Znak jakości "Przyjazny Urząd", przyznawany jest co roku przez Kapitułę III Ogólnopolskiego Konkursu Instytucji Administracji Publicznej. Wyróżnienie to nadaje Kapituła złożona z naukowców pracujących na czołowych polskich uniwersytetach, m.in. Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Wrocławskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Konkurs od lat promuje jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością obsługi interesanta, a co za tym idzie najwyższym profesjonalizmem oraz rzetelnością w podejmowaniu wszelkich działań, jak również nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy. Cieszy fakt, iż Urząd Gminy w Małkini Górnej został zauważony, doceniony i nagrodzony za pracę, której podstawowym przesłaniem, jest służba na rzecz mieszkańców gminy.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd