Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

thumb_9ae99eb8f70b52b56f8762d6e8ba35611c2fa130.pngRandka w kinie? Czemu nie! Od 9 do 14 lutego 2018 będziemy grać seanse walentynkowe o godzinie 20:30 2764.png Zabierzcie swoje drugie połówki i spędźcie czas w zabawnej i romantycznej atmosferze 1f642.png Od 9 do 11 oraz 14 lutego gramy Podatek od miłości, a 13 lutego - Wszyscy moi mężczyźni. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

recital-swaczyna.jpg

MSI_19.JPGW dn. 13.01.2018 r. na czwartych zajęciach koła ornitologicznego działającego przy małkińskim GOKiS  przeprowadzono przegląd i czyszczenie budek lęgowych. Podczas  porządków  usuwane są stare i niezamieszkane gniazda, a wraz z nimi ewentualne pasożyty. Porządkowanie budek sprzyja zasiedleniu i zakładaniu nowych gniazd, dostarcza też informacji o zasiedlających je gatunkach ptaków. 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dn. 28 września 2004 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną czyszczenie budek może się odbywać jedynie do końca lutego..

Czytaj więcej...

61dbd91be9bab3d62145352ea3658c72763b4663.jpgW dniu 28 października  o godzinie 11.00 w szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Widnichowskiej 4 w sali nr 28 odbędzie się casting do organizowanego przez Społeczną Szkołę Muzyczną I Stopnia w Ostrowi Mazowieckiej cyklu " Rozśpiewana Ostrów ".

Czytaj więcej...

MSI_1.JPGEuropejskie Dni Ptaków to okazja, by dostrzec różnorodność ptasiego życia wokół nas,  zachwycić się jesienną wędrówką ptaków -  jednym z największych spektakli w świecie przyrody i wesprzeć badania naukowe.

Czytaj więcej...

dozynki2017-9.jpgJuż po raz kolejny w gminie Małkinia Górna mieszkańcy podsumowali tegoroczne zbiory na swoich polach i w ogródkach organizując wspólną zabawę – Gminne Dożynki 2017. Spotkanie tradycyjnie już rozpoczęto Mszą świętą i poświęceniem tegorocznych zbiorów. A po nabożeństwie była degustacja suto zastawionych stołów z poszczególnych sołectw, pokaz i prezentacja zaprzęgów konnych powożonych przez mieszkańców tejże gminy oraz występy lokalnych zespołów ludowych Jarzębina z Broku oraz Małkinianka i Cantilena z Małkini. Były konkursy z nagrodami i puchary dla najaktywniejszych sołectw. Była dobra zabawa i wspólna integracja mieszkańców nie tylko Małkini, ale całej małkińskiej gminy.

 

A poniżej zapraszamy na fotorelację z tejże imprezy.

 

Czytaj więcej...

halina_frackowiak.jpg

Katedra Socjologii Zmiany Społecznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie „Młodzi mieszkańcy wsi o sobie i swoich działaniach na rzecz społeczności lokalnych”. Konkurs na najciekawszy opis doświadczeń związanych z szeroko rozumianymi działaniami na rzecz swojego środowiska jest skierowany do młodych mieszkańców wsi w wieku 20-40 lat. więcej

bednarek1.jpg

 

  

wigilia.jpgW ramach realizacji zadania „W KRĘGU KULTURY I TRADYCJI” pod patronatem Wójta Gminy Małkinia Górna Stowarzyszenie „Małkiński Krąg” we współpracy z O D R w Ostrowi Maz. serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą potrawę wigilijną, który odbędzie się w dniu 16.12.2016r. o godz. 15.00 w Sali GOKiS .Celem konkursu jest promowanie i kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i złożenia karty zgłoszeniowej  do 12.12.br. Telefon do kontaktu: 785 258 727.

Czytaj więcej...

wojcicki-plakat.jpgJacek Wójcicki

Świątecznie…

koncert

 

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową.

Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Czytaj więcej...

plakat_Zlotu_GM_STAJNIA.JPGSerdecznie zapraszam na II Motocyklową Noc Kinową, która odbędzie się 6.08.2016 roku. Wspólnie z GOKiS i Grupą Motocyklową STAJNIA przygotowaliśmy ofertę na spędzenie wakacyjnego weekendu, szczególnie z myślą o tych, którzy nie wyjechali na wakacje.          
Zlot rozpocznie się o godzinie 14:00 Mszą Świętą w kościele pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej.         

Czytaj więcej...

99-31.JPGDrugi dzień Nadbużańskiej Nocy Świętojańskiej obfitował w atrakcje sportowe, nie zabrakło tez występów lokalnych zespołów i wieczornych koncertów. O godzinie 13.00 można było wziąć udział w Turnieju Siatkarskim o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Czytaj więcej...

33.JPGW sobotę, 25 czerwca, rozpoczęła się kolejna już Nadbużańska Noc Świętojańska. Jak co roku festyn przyciągnął rzesze mieszkańców z powiatu i okolic.

Sobotni dzień rozpoczął się od spławikowych zawodów sportowych. Później można było obejrzeć rywalizację drużyn piłkarskich, które walczyły o Puchar Prezesa Małkińskiego Klubu Sportowego. Odbył się też Turniej Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna.

Czytaj więcej...

klimakterium.jpgNa wyraźne życzenie widzów powraca największy teatralny hit ostatnich lat!Spektakl pt. „Klimakterium …i już”  ̶ który ponownie zawita do Ostrołęki.

Przedstawienie odbędzie się 30 majabr. (poniedziałek) o godz. 20:00 w Sali Widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury ul. Inwalidów Wojennych 23.

Ze spektaklu dowiemy się, że okres klimakterium to nie koniec świata - a jednak początek nowego etapu życia. Przedstawienie porusza najważniejsze aspekty bolączek kobiet, które myślą, że są z nimi same, a okazuje się, że wszystkie kobiety tak mają.

Czytaj więcej...

logosy3.jpg

 

Jest jesień. Pola już w większości są puste – pozostają na nich jeszcze tylko ścierniska. Przed nami (albo już za nami) orka. Po zaoranych polach chodzą ostatnie bociany, gromadzą się żurawie i inne ptaki – nadchodzi pora ich odlotu.
           

Jednak przed orką przychodzi czasami taka myśl: a może by ściernisko wypalić? Spalona słoma szybciej się rozłoży, będą korzyści... Albo chociaż pozostałą i nikomu niepotrzebną słomę...

Czytaj więcej...

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!