Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_166_16777215_00_images_zdjecia2015_gok_skatejamp2017.jpgKolejna edycja zawodów dla rolkowców odbyła się 12 sierpnia na skate parku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Na tegoroczną edycję przybyła czołówka rolkarzy z kraju w tym finaliści Mistrzostw Polski jazdy na rolkach wyczynowych miedzy innymi Tomasz Przybylik, Andrzej Żuk i Karol Byrski.

<FOTO>

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: Park i Best Trick.

Pochodzący z Rybnika Tomasz Przybylik, kilkukrotny Mistrz Polski, który reprezentuje nasz kraj także na zagranicznych zawodach udowodnił, że nie ma przeszkody, na której nie da się wyczarować kreatywnego i na dodatek trudnego tricku zdobywając w ten sposób pierwsze miejsce w kategorii Park i Best Trick. Miejsce drugie w kategorii Park i Best trick zdobyło również finalista Mistrzostw Polski Karol Byrski, który również pokazał jak wygląda wysoki poziom umiejętności w tej dyscyplinie sportu. Trzecie miejsce przypadło w udziale dla nie mniej znanego i bardzo utalentowanego rolkarza, reprezentanta miasta Żyrardów, który również wielokrotnie startował na Mistrzostwach Polski Gabriela Rozwadowskiego. Czwarty w gronie najlepszych zawodników w kategorii Park oraz trzeci w kategorii Best Trick był 17 letni #Newcomer Michał Ciesielski z Ostrowi Mazowieckiej (zwycięzca tegorocznych zawodów w Ostrowi Mazowieckiej i zdobywca trzeciego miejsce w zeszłorocznych zawodach w Małkini oba w kategorii Best trick).

Bardzo cieszymy się z tak wysokiego poziomu zawodów, dużej klasy uczestniczących w nich zawodników oraz tego, iż ta dyscyplina sportu zaczyna znajdować coraz więcej naśladowców także w naszej gminie, dlatego też od września rusza przy GOKiS szkółka jazdy na rolkach, którą prowadził będzie pan Stefano Kocka.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za przybycie do Małkini, udział w zawodach i przepiękne akrobacje na rolkach. Dziękujemy panu Adamowi Kapszukiewiczowi, sędziemu głównemu zawodów za ich sprawne i fachowe poprowadzenie, panu Danielowi Zawistowskiemu za udział w komisji sędziowskiej oraz panu Stefano Kocka za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu zawodów. O oprawę muzyczną całej imprezy, zadbał DJ Maciej Jakub Rozmus.

Wyniki w kategorii „Park”:
1. Tomek Przybylik - Rybnik - 400zł + NR
2. Karol Byrski - Nysa - 250zł + NR
3. Gabriel Rozwadowski - Żyrardów - 200zł + NR
4. Michał Ciesielski - Ostrów Mazowiecka - 100zł + NR

W kategorii "Best Trick" najlepsi okazali się:
1. Tomek Przybylik - Rybnik - 100zł
2. Karol Byrski - Nysa - 100zł
3. Michał Ciesielski - Ostrów Mazowiecka - 100zł

(NR=Nagrody Rzeczowe)

Na zakończenie zawodów organizatorzy przewidzieli dla zawodników loterię, w której zawodnicy mogli wygrać nagrody rzeczowe. Dla każdego było coś do wygrania, a najwartościowszą nagrodą okazała się tablet.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu zawodów:

Stefano Kocka (Organizator, Sponsor)
GOKiS Małkinia Górna (Współorganizator, Sponsor)
VESTOM Sp. z o.o. (Sponsor)
Księgarnia edyp.pl (Sponsor)
Biuro Rachunkowe AGA - Agnieszka Baran (Sponsor)
Szkoła Języków Obcych Nativespeakers (Sponsor)
Gabinet Stomatologiczny Robert Ambroziak (Sponsor)
Biuro Rachunkowe - Jadwiga Traczyk (Sponsor)
Sklep PINEZKA S.C. (Sponsor)
Adam Kapszukiewicz (Showmaster, Sędzia)
Daniel Zawistowski (Sędzia)
Maciej Jakub Rozmus (DJ)
Kasia Krzyżostaniak (Zdjęcia)

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zawody za rok!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!