Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Już 4 marca odbędzie się VI Edycja Największego Biegu Pamięci w Polsce. Ty również możesz uczcić pamięć żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP. Zapraszamy do rejestracji przez stronę tropemwilczym.pl/bieg/malkinia-gorna/

plakatTW2018.jpg

Grand Prix Małkini Górnej

BIEGAM NIE DLA WYNIKU LECZ DLA ZDROWEGO NAWYKU

Terminarz XIX Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2018r.

Czytaj więcej...

11 lutego 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się V Wieczorek Akordeonowy "A mnie w duszy ino gra" poświęcony pamięci Antoniego Rowińskiego.
Antoni Rowiński urodził się 23 maja 1910r. w Sadownem, zmarł w 1990r. w Małkini Górnej. Był wybitnym kompozytorem, dyrygentem, a przede wszystkim akordeonistą, autorem muzyki lekkiej i ludowej. Pracował jako nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym w Sadownem, a także jako akompaniator w Zespole Pieśni i Tańca prowadzonym przez prof. Mieczysława Chmielewskiego. Był także członkiem orkiestry Adama Sztromberga. Antoni Rowiński komponował utwory poświęcone regionowi sadowieńskiemu, w tym sławny kujawiak sadowieński "W czarnym polu". Najbardziej znane utwory to: "Polka Rembielinka", "Poleczka po krakowsku", "Oberek zawzięty".

Czytaj więcej...

Już 4 marca odbędzie się VI Edycja Największego Biegu Pamięci w Polsce. Ty również możesz uczcić pamięć żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP. Zapraszamy do rejestracji przez stronę tropemwilczym.pl/bieg/malkinia-gorna/

TW2018.jpg

wieczorek_akordeonowy18.jpg

taniecnowoczesny.jpg

kungfu.jpg

lodowisko.jpg

muminki.jpg

zajeciaplastyczne.jpg

dyskoteka.jpg

rozliczenie.jpgPrzypominamy Wolontariuszom WOŚP o obowiązku podpisania protokołu zbiórki. Czekamy na Was codziennie w godzinach pracy Gokis.

kulig(1).jpg

internetowe_pulapki.jpg

kulig.jpg

Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki...
Zapraszamy dzieci na kulig i ognisko, który odbędzie się w czwartek 18 stycznia o godz. 11:30 (łęg nadbużański). Zbiórka o godz. 11:15 na parkingu przed łęgiem, mile widziane własne sanki, ciepłe ubranie, dobry humor i 7zł (na kiełbaskę i ciepły napój). Zapisy przyjmujemy do jutra do godz. 9:00, ilość miejsc ograniczona.

podziekowanie_2018.jpg

Po podsumowaniu wszystkich wpłat okazało się, że w 26. Finale WOŚP w gminie Małkinia Górna zebrano o 114 zł więcej niż w ubiegłym roku.

           

26_final_wosp2.jpgW niedzielę 14.01.2018 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz dwudziesty szósty, a mieszkańcy gminy Małknia Górna bardzo poważnie potraktowali apel o wsparcie wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W tym roku pierwszą kwotę  wysokości 244,39 zł wpłaciło małkińskie przedszkole samorządowe.

W niedzielę w całej gminie od godziny 9  do godz. 17  kwestowało 54 wolontariuszy. Zbiórka przebiegała bez zakłóceń, a o hojności mieszkańców gminy świadczyły coraz cięższe puszki i czerwone serduszka na płaszczach, kurtkach, czapkach, szalikach, a nawet spodniach darczyńców.

Zziębnięci wolontariusze rozgrzewali się gorącymi zupkami ofiarowanymi przez firmę Ajinomoto Poland oraz herbatą i pączkami serwowanymi przez pracowników GOKiS.   

Czytaj więcej...

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!